Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


“Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić” / Menander – taki cytat przyświecał dzisiejszej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zgodnie z tradycją,  w trakcie uroczystości klasy I złożyły Ślubowanie.

Honorowymi gośćmi byli pan Janusz Szczęśniak – Starosta Chrzanowski i pan Grzegorz Żuradzki – Burmistrz Trzebini. Swoją obecnością zaszczycili nas również emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców, pani Krystyna Jędrysik – Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów “gwarek” oraz pan Marcin Kowal Z-ca Kierownika Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Trzebini.

Pan Dyrektor Piotr Brzózka złożył życzenia wszystkim pracownikom ZSTU z okazji ich święta dziękując za dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość okazywaną uczniom oraz życzył siły i wytrwałości w dalszej pracy.