Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Ojczyzno! Polsko! Bądź wieczna, trwaj…


 

Ojczyzno! Polsko! Bądź wieczna, trwaj…

Piękne, przejmujące słowa wybrzmiewały na naszych szkolnych uroczystościach z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sześćdziesiąt minut wypełniła refleksja nad historią kraju. Od początku uroczystości wspaniały, wręcz magiczny nastrój budowali Piotr – nasz werblista, Andżelika i Michał – prowadzący spotkanie. Było wspólne odśpiewanie hymnu, Roty, pieśni legionowych, któremu ton nadał świetny występ szkolnego chóru. Była niezwykle emocjonalna recytacja poezji w wykonaniu Kasi, Mateusza, Szymona, Adriana, Andżeliki, Pameli. Dopełnieniem stał się solowy występ Mikołaja i Mateusza, którzy swym śpiewem przenieśli nas w magiczny świat niezwykłych duchowych doznań.

Organizacja: Anna Słowik, Renata Kosowska-Waleń