Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Na pamiątkę wiecznego trwania życia, narodu i państwa …


 

Na pamiątkę wiecznego trwania życia, narodu i państwa …

Dzień, 9 listopada 2018 roku, w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini stał się dopełnieniem szkolnych uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.
Celem upamiętnienia Niepodległej odsłonięty został okazały obelisk. Na pamiątkę wiecznego trwania życia, narodu i państwa posadziliśmy dąb. Obok zakopaliśmy Kapsułę Czasu z przesłaniem dla nowych pokoleń Polaków wraz z życzeniami dla Niepodległej od społeczności ZSTU. Wręczono nagrody dla uczestników konkursów, turniejów których przewodnim tematem stała się Niepodległa. Na koniec odśpiewaliśmy uroczyście hymn, włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”.

Społeczność ZST-U