Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

III a na kolejnej lekcji literatury i sztuki w Muzeum Narodowym


 

Informatyk nie tylko oswaja komputery, czyli III a na kolejnej lekcji literatury i sztuki w Muzeum Narodowym.

Każdy wie, że Młoda Polska przyniosła nam wybitnych artystów, jednym z nich jest Stanisław Wyspiański, to właśnie z jego bardzo bogatą, różnorodną twórczością mogliśmy zetknąć się podczas zajęć w muzeum. Byliśmy nie tylko słuchaczami świetnego wykładu o malarstwie, projektowaniu witraży, mebli, twórczości literackiej ale również sami pokazaliśmy swą kreatywność pisząc rys dzieła inspirowanego wybranym obrazem Mistrza Wyspiańskiego.
A co ponad to? Spacer po ulicach królewskiego miasta i wieczór w teatrze, a tam o teatrze, czyli komedia Czego nie widać? – Kilkadziesiąt minut świetnej zabawy, śmiechu niemal do łez.
Informatyk jak zawsze umie znaleźć się w świecie kultury!

Opiekun: Anna Słowik