Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w ZSTU


Dnia 5 grudnia w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wśród zaproszonych gości byli: przedstawiciele Urzędu Miasta z panią Anną Kawalą – Sekretarzem Gminy, Amazonek Ziemi Chrzanowskiej, Fundacji św. Brata Alberta w Trzebini, założyciel wolontariatu w naszej szkole Mateusz Sarnik oraz wolontariusze ze szkół podstawowych powiatu chrzanowskiego. Specjalnie dla wolontariuszy przygotowaliśmy montaż słowno-muzyczny, pokaz fryzur, pokaz barmański, warsztaty oraz poczęstunek. Była to doskonała okazja, aby lepiej się poznać i wymienić pomysłami. Na zakończenie spotkania wolontariuszom zostały wręczone podziękowania za udział w warsztatach. Dziękujemy Krystianowi Idkowiakowi absolwentowi naszej szkoły, a obecnie właścicielowi firmy Best Barman za przeprowadzenie pokazu.  www.facebook.com/PolishBBarman/