Zakończenie roku szkolnego tegorocznych absolwentów ZST-U

“Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.” Pod takim hasłem odbyło się dzisiaj pożegnanie uczniów klas czwartych. Z łezką w oku podsumowaliśmy cztery lata ich obecności w szkole, a dla najbardziej wyróżniających się przyznaliśmy “Oskary ZSTU” i medale. Statuetki otrzymali:
Natalia Grzyska – Mózg ZSTU, Patrycja Matras – Serce ZSTU, Ewelina Turek i Tymoteusz Czarnik – Mięsień ZSTU, Katarzyna Popławska i Pamela Pabis – Dusza ZSTU.
Medal w kategorii Mikrofon ZSTU otrzymał Jakub Grzyb, a w kategorii Sprzętowiec ZSTU, wyróżniono Mateusza Wontora i Damiana Kozuba.
Życzymy wszystkim absolwentom samych słonecznych i radosnych dni, spełnienia marzeń i pragnień, wytrwałości w dążeniu do celu i zdania matury.

Organizacja: Katarzyna Rutyna