Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Szkolny Turniej w CS – podsumowanie


W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbywał się turniej w popularną na świecie grę “Counter-strike global offensive”. Po zaciętych bojach zwycięzcami okazali się zawodnicy z klasy 2A (Krzysztof Szklarczyk, Kamil Warchoł, Mateusz Siemek, Marcin Kulpa, Hubert Grzelec), pokonując w finale drużynę z klasy 2B (Piotr Jamrozik, Dawid Dąbek, Konrad Głownia, Kamil Starostka, Klaudiusz Płonka). Organizację turnieju zapewnili uczniowie 2A w składzie: Łukasz Bigaj, Szymon Mądrzejewski, Mateusz Makarowski, Wojciech Rogala, Michał Woszczyna, Bartosz Piechaczek i Kacper Liszka. Komentatorami w turnieju byli: Konrad Mendyk, Dawid Woźniak, Szymon Rybicki i Piotr Jamrozik.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych szkolnych turniejach. Bardzo dziękujemy sponsorowi nagród firmie “Górka Cement”.