Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Nasi wolontariusze docenieni za niesioną pomoc i zaangażowanie na rzecz potrzebujących


W dniu 30 kwietnia grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Trzebini została zaproszona przez p. burmistrza Jarosława Okoczuka na spotkanie do Urzędu Miasta w Trzebini. Wolontariusze otrzymali dyplomy za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących. Pan Burmistrz podziękował za poświęcany czas, energię i życzliwość oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a także życzył dalszego osobistego rozwoju wszystkim wolontariuszom.

Na zdjęciu od lewej: Anita Lipnicka – w- ce burmistrz Trzebini, Andżelika Porczak, Jarosław Okoczuk- burmistrz Trzebini, Emilia Para, Patrycja Matras, Patrycja Dudek, Marta Gajek, Milena Rabiak, Katarzyna Rutyna – opiekun wolontariatu ZST-U. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Opiekun wolontariatu: Katarzyna Rutyna