Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Zajęcia edukacyjne na Politechnice Krakowskiej – programowanie w C++


My nie boimy się wyzwań i nowych doświadczeń!

Kolejny raz nasi uczniowie z technikum informatycznego uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Głównym tematem laboratorium było programowanie w języku C++. Uczniowie zostali wprowadzeni przez mgr inż. Dariusza Dorotę „w świat C++”. Swoją „podróż” w tym języku programowania rozpoczęli od poznania właściwości i konstrukcji języka, strumieni wejścia/wyjścia, po czym przeszli do pisania instrukcji warunkowych i operacji arytmetyczno-logicznych. W trakcje zajęć poznali nie tylko możliwości języka C++, ale także otrzymali dużo cennych rad z zakresu programowania jak również wskazówek dotyczących efektywnego sposobu uczenia się. Zajęcia były niezwykle interesujące i pełne życiowego humoru. To nasze cenne doświadczenie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne laboratoria!