Projekt “Gotuj po hiszpańsku II”
Absolwenci z wykształceniem gastronomicznym!
Projekt  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Uczestnictwo w projekcie to możliwość zdobycia nowego, cennego doświadczenia (kurs kulinarny w zakresie kuchni śródziemnomorskiej w sprawdzonych szkołach gastronomicznych w Walencji, praktyki zawodowe w uznanych restauracjach Walencji, intensywny kurs języka hiszpańskiego i przygotowanie kulturowe przed wyjazdem do Hiszpanii oraz w trakcie pobytu za granicą, możliwość skorzystania z płatnych staży i praca po powrocie z Hiszpanii w zawodzie kucharz). Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Uczestnicząc w projekcie w Polsce i za granicą nie ponosisz żadnych kosztów związanych z kursami i szkoleniami, podróżą czy zakwaterowaniem.

Więcej na https://gotujpohiszpansku.pl

Komentarz?