Warsztaty 2019

Kalifornia – Trzebinia

Wakacje to dla większości z nas okres wypoczynku i relaksu, ale i okazja do spędzenia czasu  w grupie ciekawych, pełnych pasji ludzi. Uczniowie ZSTU spotkali się z amerykańską grupą studyjną. Goście przyjechali do nas z jednego z największych stanów USA – Kalifornii. Wrażenia  z tej wizyty pozostaną niezapomniane. Wspólne warsztaty stanowiły znakomitą okazję do wymiany doświadczeń, poznania kultury, tradycji i historii Trzebini. Były: nauka tańca ( poloneza!), pieśni,  rozmowy o pasjach, zainteresowaniach, planach dotyczących przyszłości edukacyjnej, zawodowej, tłumaczenia polskich łamańców językowych. Spotkanie prowadzone w języku angielskim współorganizowała z koordynatorem i trenerem grupa uczniów, laureatów I miejsca ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego Szkoła Dialogu. Goście byli zachwyceni niecodzienną, niebywałą atmosferą.

Podziękowania i słowa uznania dla Kasi, Bartka, Pameli, Pawła, Klaudii, Karoliny, Natalii  i Marty.

GOOD JOB!