Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ


Na edukację poprzez film nigdy nie jest za późno. Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini przystąpił do ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Prelekcje i pokazy upowszechniające ambitną sztukę filmową odbywać się będą raz w miesiącu, od października 2019 do kwietnia 2020. Problematyka wybranych tekstów kultury będzie podporządkowana skomplikowanym relacjom międzyludzkim, próbom mierzenia się z trudnymi tematami, problemami, które stanowią miarę naszego człowieczeństwa. Wśród wybranych propozycji znajdą się: Komunia,Green Book, Amy, Zjazd absolwentów, Cały ten cukier, Lato 1993, Córka trenera. Projekt jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koordynator projektu ze strony szkoły: Pani Monika Kasprzyk-Jedynak

opieka pedagogiczna: Pani Małgorzata Klimczak.