Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Laureaci konkursu e-learningowego “Praca z pasją”. Kariera zawodowa zaczyna się w szkole!


23 października 2019 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyła się konferencja połączona z podsumowaniem konkursu “Praca z pasją”. Ponad 60 osób, uczestników II edycji konkursu i kursu przeprowadzanego w formie e-learningu, realizowało w terminie 18.09.2019 r. – 15.10.2019 r. zadania zgrupowane w czterech blokach tematycznych: Moja wartość na rynku pracy, Kwalifikacje zawodowe, Jak zaprezentować się pracodawcy?, Planowanie kariery zawodowej. Uczniowie byli zobowiązani do wykonywania zadań, rozwiązania testów, quizów, dyskusji na forum. Ich Prezentacji laureatów towarzyszyły prelekcje: Kreator kariery, Realizuj marzenia – zmiany na rynku pracy w Polsce, Moja ścieżka kariery. Na forum indywidualny plan kariery zawodowej zaprezentowała uczennica klasy 3c – Kasia Zelek. Wypadła znakomicie.
Zapamiętajcie: “Każdy z nas jest diamentem, wymaga tylko oszlifowania”.

Laureaci:

  • Łukasz Bigaj – II miejsce
  • Bartosz Piechaczek – III miejsce
  • Karolina Madejska, Klaudia Turek, Kasia Zelek – wyróżnienie

Opiekun merytoryczny: Pani Monika Kasprzyk-Jedynak