Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Szkolne Jasełka


W czwartek, 19 grudnia, w naszej szkole odbyły się Jasełka. Przedstawienie, mające przypominać najważniejsze sceny z początków życia Jezusa, zainicjowane wiele wieków temu przez św. Franciszka, do dziś cieszy się ogromna popularnością. Również w naszej szkole młodzież takie przedstawienie przygotowała. W 4 aktach, pełnych humoru, ale i Słowa Bożego, w fenomenalny sposób przedstawionych przez naszą młodzież, mogliśmy zobaczyć trochę nieogarniętych pasterzy, skąpego Heroda, zagubionych mędrców czy nadgorliwe anielice.

Dziękujemy licznie zaangażowanej młodzieży z wielu klas, która pod okiem ks. Michała przygotowała dla nas tę ucztę dla oka. Mamy nadzieję, że Jasełka pomogły choć trochę poczuć magię świąt i przypomnieć sobie, że najważniejszy w tym wszystkim jest Pan Jezus.
Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych świąt i szampańskiego Sylwestra. Wyczekujcie Gwiazdy, bo być może przyniesie wam Dobrą Nowinę.

Opiekun: ks. Michał Korbel