Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

LABORATORIUM FILMOWO-DZIENNIKARSKIE


Dziennikarstwo to sztuka pytań, które w połączeniu z fotograficzno-operatorskim działaniem stanowi punkt wyjścia do przedstawienia danej historii. Ćwiczenia z zakresu autoprezentacji, pracy z profesjonalnym sprzętem, umiejętności selekcji i doboru materiału, budowania konspektu newsa, scenariusza, znaczenia multimedialności, to tylko namiastka tego, z czym zmierzą się uczestnicy warsztatów.
Prowadzenie: Zbigniew Paterak – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego), absolwent Laboratorium Reportażu Instytutu Dziennikarstwa  Uniwersytetu Warszawskiego.
Miejsce spotkań: ZST-U oraz TCK w Trzebini.