Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych z tytułem SZKOŁY DIALOGU!


17 kwietnia 2020 roku odbyła się uroczysta Gala Szkoły Dialogu Online. To ogólnopolski projekt edukacyjny, którego celem jest zwiększanie wrażliwości i wiedzy młodych ludzi poprzez działania na polu historii swoich małych ojczyzn. Alternatywne rozwiązanie miało na celu zaprezentowanie efektów, osiągnięć szkół, docenienie tej pracy w uroczysty sposób, co jest szczególnie budujące w tym momencie. W piątek ogłoszono wyróżniające się projekty powstałe w 2019 roku. Jako placówka kontynuująca te działania otrzymaliśmy po raz kolejny tytuł Szkoły Dialogu, list gratulacyjny oraz nagrody rzeczowe.
Wspólna praca, podejmowane działania, liczne rozmowy zaowocowały czymś pięknym, pozwoliły zbudować mocny zespół z wspierającymi go absolwentami ZSTU. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego innowacyjnego projektu. Jesteście wspaniali!

Koordynator/opiekun: Monika Jedynak, Agnieszka Ślęczkowska