Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

II edycja konkursu „Twój zawód przyszłości”


Nie dawaj się nudzie – weź udział w konkursie i rozkręć swoją przyszłą karierę!

Portal Aplikuj.pl zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu „Twój zawód przyszłości” pod hasłem #pracaw2030. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wśród nich vouchery na profesjonalne kursy, które ułatwią przyszły start w zwodzie!

W projekcie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich z województw małopolskiego i podkarpackiego. Ich jest opisanie, jak wyobrażają sobie swój dzień w pracy za 10 lat. Jaki zawód będą wtedy wykonywać? 

Konkurs przebiega w całości drogą elektroniczną, a zatem to idealny moment, by wziąć w nim udział ! Nie musisz wychodzić z domu, by zawalczyć o nagrody. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszenia i prześlesz w nim swoją pracę konkursową: https://www.aplikuj.pl/praca2030/2edycja

Zbieranie zgłoszeń potrwa do 31 maja bieżącego roku.

Na najlepszych czekają cenne nagrody: semestralny kurs oprogramowania od Gigantów Programowania, kurs online – wybrana ścieżka kariery od strefakursow.pl, vouchery zniżkowe na internetowe kursy, a także nagrody rzeczowe.