Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

KIERUNKI KSZTAŁCENIA W ZSTU – Twoje bezpieczeństwo, pewna inwestycja i dobra pozycja.


Ostatnie tygodnie uświadomiły nam wiele rzeczy. Zwróciły uwagę na edukację, w szczególności na kierunki kształcenia, które zyskują na znaczeniu podczas pracy zdalnej. Są ważne dla gospodarki, rozwijają wiele kompetencji, umożliwiają zdobywanie umiejętności ważnych dla pracodawców i liczących się na rynku pracy. Absolwent szkoły zawodowej, technicznej jest je w stanie wykorzystać nawet w okresie pandemii. Jako pracownik staje się bardzo cenny dla pracodawcy. Zyskuje na tym każda ze stron.

Możliwość pracy z każdego miejsca, umiejętności projektowe, organizacyjne, połączenie teorii z praktyką w nauczaniu zdalnym to wymóg i wyzwanie, które z powodzeniem realizujemy. Umiejętnie łączymy pragmatykę z innowacją i dlatego jako wiodące na liście Top 5 wymieniamy kierunki: TECHNIK INFORMATYK, TECHNIK PROGRAMISTA, TECHNIK TELEINFORMATYK, TECHNIK ELEKTRONIK, TECHNIK REKLAMY. Przyszłościowe są profile związane z projektowaniem, konstruowaniem, grafiką, cyberbezpieczeństwem. Wiele działów wykorzystuje to, co oferuje sektor informatyczny. Zmieniają się standardy, wymogi kształcenia, oczekiwania. Znakomicie odnajdują się w tym branże usługowe: GASTRONOMICZNA, BUDOWLANA i FRYZJERSKA. Kompetencje miękkie, umiejętności specjalistyczne pozwalają na rozwój, aktywne uczestnictwo w formach zdalnych i satysfakcjonującą pracę.

Drogi Ósmoklasisto,
wybierz mądrze i rozwijaj się razem z nami!