Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020


Dzisiaj kończymy rok szkolny 2019/2020. Był to czas, który przyniósł wiele zmian i wymagał od nas wszystkich dodatkowej pracy. Gratulujemy Uczniom naszej szkoły uzyskania wspaniałych wyników w nauce oraz na egzaminach zewnętrznych jak również wielu osiągnięć w różnych konkursach i zawodach sportowych. Dziękujemy Nauczycielom i wszystkich Pracownikom szkoły za zaangażowanie w proces dydaktyczno-wychowawczy. To dzięki Wam osiągnęliśmy to wszystko. Mamy nadzieję, że od września szkoła będzie pełna radości i uśmiechów naszych uczniów i nauczycieli.
Zapraszamy do obejrzenia filmu autorstwa wychowawcy klasy 1a Pani Katarzyny Teresak-Tupek i uczniów naszej szkoły.

Dyrekcja ZSTU w Trzebini