Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Manager Roku – Konkurs dla szkół średnich


Konkurs “Manager roku” realizuje zadania projektu Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego “Edukacja – zdalnie i cyfrowo” i kierowany jest do młodzieży szkół średnich.
W ramach nabytych kompetencji młodzież podniesie swoje zdolności kierownicze, analityczne i umiejętność pracy w grupie. Rywalizacja ukaże sposób funkcjonowania firmy w rzeczywistych warunkach rynkowych. Konkurs podniesie kompetencje przedsiębiorcze uczestników i może wpłynąć na motywację do zakładania własnych przedsiębiorstw przez uczestników w przyszłości. Nauczyciele, opiekunowie młodzieży nabędą wiedzę związaną z zastosowaniem symulacji biznesowych w nauczaniu.

Organizatorem konkursu jest Fundacja “Będzie Dobrze”

 

Kliknij w poniższy baner, by przejść na stronę konkursu.