Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Projekt Manufaktura Rozwoju – Młodzi w działaniu


W roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini realizowany jest projekt Manufaktura Rozwoju – Młodzi w działaniu. Bezpośrednie cele projektu są związane ze zdobyciem wiedzy i umiejętności ważnych dla kompetencji personalno-społecznych, promujących kreatywność i multidyscyplinarność, ukierunkowanych na wyzwania i rozwiązywanie problemów ważnych w perspektywie wejścia na rynek pracy, propagujących ideę learning by doing.

Uczniowie ZSTU będą zaangażowani w inicjatywy kulturalne i społeczne podkreślające wartość integracji i skuteczności grupowego działania, wzmacniające świadomość własnego potencjału, przeciwdziałające depresji, promujące szacunek dla tradycji i wartości.

Czas realizacji listopad 2020 – czerwiec 2021.

Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU.

Partnerem szkoły jest Stowarzyszenie Wolna Trzebinia.

 

Pomysłodawca i koordynator projektu: Monika Kasprzyk-Jedynak

Trenerzy: Monika Urban, Anna Kęsek, Ewa Sosin, Agnieszka Ślęczkowska