Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Konkursy w ZST-U


Międzyszkolny Powiatowy Internetowy Konkurs Informatyczny (M-PIKI)

Celem konkursu było upowszechnianie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy z zakresu informatyki oraz propagowanie pojęć i zagadnień związanych z szeroko pojętą informatyką. Konkurs został przeprowadzony 21 grudnia z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu programowania, sieci komputerowych i urządzeń techniki komputerowej. Gratulujemy uczniowi z I Liceum Ogólnokształcącego i dwóm uczniom naszej szkoły za zajęcie czołowych miejsc w konkursie. Nagrody i dyplomy będą wręczone w Nowym Roku.

Gratulujemy!

Dziękujemy za liczne uczestnictwo.

Organizatorzy: Mateusz Jucha, Dariusz Sojka

 

 

Powiatowy Konkurs o Zdrowym Żywieniu

Celem konkursu była promocja wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy z zakresu zdrowego żywienia oraz wzorców zdrowego żywienia. Konkurs został przeprowadzony 21 grudnia z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu roli składników pokarmowych w żywieniu człowieka oraz wiedzy z zakresu zasad profilaktyki przed zagrożeniami żywieniowymi (otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, próchnica). Tegoroczne laureatki reprezentują I i II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini.

Gratulujemy!

Dziękujemy za liczne uczestnictwo.

Organizatorzy: Beata Mucha, Tomasz Kindryk