Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH w TRZEBINI Z TYTUŁEM SZKOŁY DIALOGU!


Tytuł Szkoły Dialogu otrzymaliśmy (po raz trzeci!) za działania przeprowadzone w 2020 roku. Podsumowanie projektu odbyło się w formule online 31 marca br. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy wziąć udziału w uroczystej Gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Bardzo żałujemy, bo to zawsze była wspaniała okazja, żeby zobaczyć się osobiście.
Wspominamy te momenty z nostalgią i wracamy do nich za pośrednictwem zdjęć. Przypominamy nasz pobyt w Warszawie w 2019 roku (I miejsce w kategorii różnorodność działań!) i serdecznie pozdrawiamy absolwentów.

Grupa biorąca udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Szkoła Dialogu Kontynuacja – działania 2020: Andżelika Leszczyńska, Wiktoria Siemek, Martyna Kosobudzka, Oliwia Matusiak, Patrycja Marchewczyk, Nikola Kawala.
Dziękujemy za aktywność i zaangażowanie.

Monika Kasprzyk-Jedynak i Agnieszka Ślęczkowska

Zdjęcia:
Baner z uroczystego podsumowania projektu 31.03.2021 r.
Zdjęcie archiwalne z uroczystej Gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie/26.02.2019 r.