Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Projekt MANUFAKTURA ROZWOJU – MŁODZI W DZIAŁANIU


Pasjonaci mają łatwiej – to druga część warsztatów, której adresatami są uczniowie ZSTU w Trzebini. W ramach realizowanego projektu zaproponowaliśmy spotkania z wyjątkowymi osobami.

W dniach 21-22 maja br. odbędą się dwa warsztaty. Pierwszy z Magdaleną Wadowską – dziennikarką, specjalistą w tematyce związanej z autoprezentacją, pracą nad głosem, wystąpieniami publicznymi, komunikacją medialną.

Drugie spotkanie poprowadzi Paulina Gajownik (Esri Polska), która opowie o narzędziach pozwalających uczniom lepiej zrozumieć treści przekazywane przez nauczycieli róznych przedmiotów. GIS w szkołach to wsparcie dla zajęć terenowych, łatwe zarządzanie, łączenie wiedzy. To narzędzie, które może wspierać pozyskiwanie i przetwarzanie danych, formułowanie wniosków.

Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU.
Koordynator: Monika Kasprzyk-Jedynak