Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Projekt e-Twinning Circular Food Economy


Pomimo niesprzyjających okoliczności zakończyliśmy projekt e-Twinning pt. Circular Food Economy. Nasi uczniowie dzielnie pracowali przez cały rok i realizowali zadania projektowe pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego mgr Moniki Pater oraz mgr Anny Grudzińskiej. W projekcie uczestniczyli: Aleksandra Wasiczek, Kacper Paluch, Kamila Bielińska, Magdalena Feliksik, Olimpia Matyjka, Olimpia Smaga oraz Sebastian Koryczan.  Naszymi partnerami były Włochy, Bułgaria oraz Francja. Celem projektu było zwrócenie uwagi na kwestie rozsądnego gospodarowania żywnością  w czasach, gdy tak łatwo przychodzi nam konsumowanie i nabywanie gotowych produktów. Uczyliśmy się jak gotować prosto i smacznie. Uczniowie uczestniczyli w 5 spotkaniach online na platformie Google.  Udział w projekcie nie tylko podniósł kompetencje językowe, poszerzył znajomość TIK,  ale również pomógł złapać oddech w czasie niezwykle trudnego czasu pandemii.