Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

FESTIWAL ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE 2021


Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini to szkoła, w której zdobędziesz ciekawy zawód i rozwiniesz swoje pasje. Placówka już po raz trzeci otrzymała tytuł Szkoły Dialogu, została wyróżniona w Międzynarodowym Konkursie Beauty Ice Look, a Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych otrzymało srebrną tarczę w ogólnopolskim rankingu “PERSPEKTYW”.

Szkoła jest zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” w kategorii gastronomia i produkcja spożywcza. Klasy technika żywienia i usług gastronomicznych są objęte patronatem RETRANS T. Baran, M. Kapcia Sp. J. Hotel & Restauracja PLATAN*** w Chrzanowie.

Nasze osiągnięcia mogliśmy zaprezentować w ramach ósmej odsłony Festiwalu Zawodów w Małopolsce, przedsięwzięcia Województwa Małopolskiego będącego elementem budowy rodzimego systemu orientacji zawodowej w Małopolsce.

10-11 czerwca 2021 r.

W Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie urządzono dwa profesjonalne studia, z których prowadzone były transmisje na żywo: Studio Zawodów i Studio Medyczne. Program Studia Zawodów poprowadzili: Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. W czasie Festiwalu Zawodów zaplanowano prezentacje szkół branżowych i techników oraz szkół i uczelni medycznych z całej Małopolski, a także rozmowy z tymi, którzy już osiągnęli życiowy sukces, m.in. z Karolem Okrasą, Justyną Kowalczyk, Kamilem Stochem, Janem Dąbrowskim, Janem Melą, Pauliną Maroną, Andrzejem Bargielem, Małgorzatą Rdest i Pawłem Orleańskim.

Transmisja na żywo – Studio Zawodów

ZSTU w branży usługowej, fryzjerskiej reprezentowali: Julia Moń, Amelia Badzioch (klasa III), Julia Bochenek, Wiktoria Czarnik, Dawid Kulesza (klasa II).

Nagrania w szkole 7 maja 2021 r. – Studio Zawodów

Uczniowie z klas: 1b, 3b, 2 i/e, 3a

kierunki: technik informatyk, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych

Dziękujemy

 

Organizacja: Edyta Stanula, Agnieszka Król, Joanna Grabowska, Beata Mucha, Monika Kasprzyk-Jedynak, Marcin Dąbek, Dariusz Sojka, Lucjan Siewiorek.

Współpraca: Hotel & Restauracja PLATAN*** w Chrzanowie

Więcej:

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/rozpoczal-sie-festiwal-zawodow-w-malopolsce-2021?size=size-normal

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/ida-nowakowska-zaprasza-na-festiwal-zawodow-2021