Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

previous arrow
next arrow
Slider

Listy kandydatów zakwalifikowanych 2021/2022


Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik programista

  1. Adamczyk Michał Bartłomiej
  2. Bakalarczyk Paweł Piotr
  3. Bartosik Oliwier Marcin
  4. Brzózka Wiktor
  5. Ceglarz Maksym Jerzy
  6. Czak Andrzej Piotr
  7. Czak Karol Stanisław
  8. Danielkis Łukasz Dawid
  9. Duda Tomasz
  10. Dudek Miłosz Ryszard
  11. Jedlecki Łukasz
  12. Jedynak Maksymilian Mikołaj
  13. Kalemba Gabriel Dawid
  14. Karasovskyi Artur
  15. Karch Dawid
  16. Kawka Nikodem Jan
  17. Koń Damian Krzysztof
  18. Kostuch Tomasz Józef
  19. Kowalczyk Dawid
  20. Kozakiewicz Kevin Andrzej
  21. Kozioł Konrad Krystian
  22. Kuś Ksawery Krystian
  23. Lesiów Dawid Jan
  24. Marszałek Maciej Tomasz
  25. Mazur Wojciech Bartosz
  26. Michalski Bartosz Łukasz
  27. Rejdych Kamil
  28. Sąsiadek Igor Maksymilian
  29. Siemek Karol
  30. Siwa Jakub
  31. Tokarewicz Michał Piotr
  32. Tomecki Patryk
  33. Trojanowski Kamil Karol
  34. Urbańczyk Piotr Janusz
  35. Wesołowski Oliwier Piotr
  36. Zając Jakub Damian
  37. Zapotoczny Gabriel Jan
  38. Zastawny Maksymilian Aleksander
  39. Zimoń Bartłomiej Mateusz

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik informatyk – cyberbezpieczeństwo

  1. Bernaś Krzysztof Mirosław
  2. Gąsior Eryk
  3. Głownia Krzysztof Szymon
  4. Jasica Kacper
  5. Jedynak Bartosz Maciej
  6. Kisiel Kacper Ariel
  7. Kukla Maksymilian Witold
  8. Malinowski Bartosz Szymon
  9. Skonieczny Piotr Roman
  10. Synal Mateusz
  11. Waligóra Szymon Jan
  12. Wójcik Krzysztof Andrzej

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik budownictwa – aranżacja wnętrz

  1. Bińczycki Kamil Jan
  2. Borowski Brayan
  3. Gacek Jakub Michał
  4. Jaworek Olivier Krystian
  5. Kosowska Kinga
  6. Macuda Kacper
  7. Płachno Szymon
  8. Rejdych Krystian Adam
  9. Rożnawski Łukasz
  10. Szymczyk Paweł Krzysztof
  11. Walęzak Marek Jan
  12. Wójcik Tomasz Henryk

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik fotografii i multimediów

  1. Chrapisińska Amelia Liliana
  2. Czyżycka Oliwia Joanna
  3. Gędłek-Nabagło Sara
  4. Gruszczyńska Wiktoria Anna
  5. Janik Nikodem Krzysztof
  6. Kłeczek Marcel
  7. Komorniczak Zofia
  8. Nowakowska Dominika Anna
  9. Prowalska Emilia Agnieszka
  10. Rumistrzewicz Igor Paweł
  11. Rychlewska Weronika Maria
  12. Sikora Wiktor Leon
  13. Skotnicka Oliwia Katarzyna
  14. Skrajniak Weronika Dominika
  15. Szmitka Agata Gabriela
  16. Śnieżek Zuzanna
  17. Wójcik Zuzanna Katarzyna
  18. Ziarkowski Kacper Jan
  19. Zięba Sylwia Magdalena

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik elektronik – robotyka

  1. Cudak Jakub Sebastian
  2. Doliński Dawid Dariusz
  3. Gaweł Tomasz Antoni
  4. Gaweł Wojciech Mieczysław
  5. Jurkowski Paweł Andrzej
  6. Kasprzyk Damian Aleksander
  7. Kaszuba Oliwier Konrad
  8. Krzemień Adam Jacek
  9. Kuzior Dawid Patryk
  10. Odrzywołek Jakub
  11. Pietrzyk Tomasz Krzysztof
  12. Pisarek Tobiasz Błażej
  13. Żabiński Patryk Rafał

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik usług fryzjerskich – stylizacja wizerunku

  1. Gędoś Wanesa Amelia
  2. Głogowska Maja
  3. Głownia Weronika Natalia
  4. Gutowska Amelia
  5. Kwadrans Sara Maria
  6. Luzarowska Julia
  7. Matyjas Maja Lukrecja
  8. Mitro Gabriela
  9. Monica Wiktoria Maria
  10. Moskała Sylwia Ilona
  11. Nowak Mateusz
  12. Rożniecka Zuzanna Laura
  13. Wesołek Majka Antonina
  14. Ziomek Joanna Maria

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału technik żywienia i usług gastronomicznych – dietetyka

  1. Gergont Kornelia Justyna
  2. Gwizdała Angelika Katarzyna
  3. Gwizdała Hanna
  4. Komendołowicz Gabriela Danuta
  5. Mathea Kacper Mateusz
  6. Reszczyńska Maria Wiktoria
  7. Samołyk Marta Justyna
  8. Strączek Martyna Irena

Branżowa Szkoła I Stopnia w Trzebini – klasa wielozawodowa

  1. Bartos Kacper Wiktor
  2. Bolech Oliwia Julia
  3. Głownia Jakub Jan
  4. Gwizdała Patryk Damian
  5. Horodyski Kacper Karol
  6. Kasparek Aleksander Bogdan
  7. Kupiec Marcelina
  8. Misztal Amelia Sylwia
  9. Nadhera Jakub
  10. Nowakowski Michał
  11. Polanek Barbara Anna
  12. Świgut Martina
  13. Tokarz Jakub Henryk
  14. Woch Miłosz Ryszard
  15. Żbik Anna Dominika

 

Listy osób przyjętych będą opublikowane 02.08.2021 r.