2021-03-25_Slider

KOLEJNE POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PODPISANE!

Partnerem Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini została firma Olga Ćwik Make Up Artist!

Głównym celem współpracy jest dążenie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych uczniów. Porozumienie ma umożliwić dopasowanie kształcenia do wymagań lokalnego rynku pracy.

Dobry specjalista zna najnowsze trendy modowe, ma umiejętność tworzenia ciekawych stylizacji, których uzupełnieniem jest profesjonalny makijaż. Wprowadzona w szkole innowacja stylizacja wizerunku łączy te wszystkie zdolności, jest okazją do poznania sekretów stylizacji ubioru, makijażu i paznokci.

Olga Ćwik jest absolwentką Szkoły Wizażu Agnieszki Brody Biar Beauty Katowice, w której wiedzę na temat sztuki makijażu zdobywają studenci z całej Europy.