Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

MOJA NIEPODLEGŁA


Uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości w ZSTU w Trzebini.

10 listopada społeczność naszej szkoły świętowała 103. rocznicę odzyskania niepodległości.

Młodzież, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oddali hołd tym pokoleniom przodków, które przez dziesiątki lat poświęcając swe życie dążyły do odzyskania suwerennego kraju. Prezentacja multimedialna, reportaż, śpiew, muzyka uświetniły wydarzenie, które jest ważnym elementem wychowania w poszanowaniu dla tradycji i historii.

Teleexpress ZSTU – w takiej ciekawej konwencji uczniowie z klas 4a i 2c pod opieką pań Renaty Kosowskiej-Waleń i Joanny Szczepiny przedstawili historię 123 lat niewoli, historię dążeń niepodległościowych Polaków.

Zapraszamy do galerii.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/narodowe-swieto-niepodleglosci–swietujmy-razem