Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

eTwinning w ZSTU


Kolejny etap projektu eTwinning za nami. Wspólnie z naszymi partnerami ukończyliśmy zadania przewidziane na listopad i podczas grudniowego spotkania online mieliśmy możliwość ich prezentacji. Młodzież ZSTU stanęła na wysokości zadania i przygotowane materiały zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Tematem przewodnim listopadowych działań były tłuszcze i oleje, ich udział w posiłkach oraz sposób ich wykorzystania w codziennym życiu.

Autorzy prezentacji: Jakub Sucheta, Dominik Paliwoda (klasa 3i).

Za eksperyment odpowiedzialni byli: Oskar Florczak, Mikołaj Mulka oraz Jakub Majewski.

Opieka: Anna Grudzińska, Monika Pater

Link – prezentacja tłuszcze i oleje

Brawo dla wszystkich!