Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

UMOWA PARTNERSKA z Międzynarodowym Centrum Partnerstwa Partners Network


Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini – Międzynarodowe Centrum Partnerstwa Partners Network

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

H. Ford

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy partnerskiej z MCP PN, instytucją działająca na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego, promującą i rozwijającą ideę partnerstwa lokalnego i ekonomii społecznej.

Zakres współpracy obejmuje:

  • promowanie integracji zawodowej, aktywizacji społecznej, aktywizacji młodych ludzi poprzez udział w szkoleniach, projektach, warsztatach, debatach, konsultacjach wpływających na poprawę komunikacji społecznej, rozwój zainteresowań,
  • prowadzenie warsztatów radzenia sobie ze stresem, kursów radzenia sobie z emocjami, spotkań prowadzonych w formule coachingu koncentrujących się na rozwiązaniach, rozwijaniu potencjału indywidualnego i zespołowego, jego efektywnego wykorzystania w obszarze edukacyjno-zawodowym,
  • działania z zakresu przedsiębiorczości społecznej, pracy zespołowej, motywacji, współpracy, wyrównania dostępu do uczenia się i wzmocnienia potencjału rozwojowego z wykorzystaniem różnego rodzaju programów mobilności edukacyjno-zawodowej.

Umowę podpisali Pan Bartosz Urban – Prezes Zarządu Międzynarodowego Centrum Partnerstwa Partners Network i Pan Piotr Brzózka – Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.