Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

ZSTU NA FESTIWALU ZAWODÓW 2022


26 i 27 kwietnia kolejna odsłona Festiwalu Zawodów w Małopolsce! Tym razem wyjątkowo w formule hybrydowej i w TAURON Arenie Kraków.

Podczas tego wydarzenia uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, ale także zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów, porozmawiać ze starszymi kolegami kształcącymi się w danym zawodzie.

Nowoczesne stoiska przygotowane przez szkoły zawodowe z Małopolski wspólnie z przedsiębiorcami mają dać młodym ludziom pogląd na możliwości edukacyjne regionu i perspektywy zawodowe. Formuła Festiwalu ma charakter branżowy i polega na interaktywnej prezentacji zawodów, w których kształcą zarówno szkoły zawodowe jak i uczelnie medyczne . Szkoły branżowe i technika prezentują zawody deficytowe, jak i innowacyjne, wpisujące się w kategorię zawodów przyszłości, których zdobycie wymaga kontynuacji na studiach wyższych.

👉Zespół Szkół Techniczno-Usługowych wystawia w tym roku dwa zawody: technik fotografii i multimediów, technik usług fryzjerskich. Startujemy z prezentacją „Światło w fotografii – magia artystycznych zdjęć portretowych z uwzględnieniem kreacji wizerunku i wizażu”, która obejmuje połączenie umiejętności zdobywanych przez uczniów w obszarach: rejestracja, obróbka i publikacja obrazu, realizacja projektów multimedialnych i stylizacja wizerunku z połączeniem elementów wizażu i charakteryzacji.

Nasz zespół: Olimpia Majtyka 2B, Aleksandra Zięba 2B, Zuzanna Wójcik 1D, Marcel Kłeczek 1D, Monika Kasprzyk-Jedynak, Katarzyna Urbańczyk.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Informacje o wydarzeniu oraz rejestracja www.zawodowa.malopolska.pl Festiwal Zawodów w Małopolsce uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki, a patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP3.

Powiat Chrzanowski

https://www.facebook.com/photo/?fbid=366408322194386&set=pcb.366419035526648