Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini

2021-03-25_Slider
3
9
10
7
5
previous arrow
next arrow

Akademia Kreatywnej Kariery – CERTYFIKATY UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH


„Musisz być świadomy tego, co robią inni, oklaskiwać ich wysiłki, doceniać ich sukcesy i zachęcać ich do dążeń. Kiedy wszyscy sobie pomagamy, wszyscy wygrywają”.

Jim Stovall

Nowy rok szkolny rozpoczniemy od wręczenia certyfikatów uczestnikom Akademii Kreatywnej Kariery.
Certyfikaty kompetencji społecznych to symboliczne podsumowanie kolejnych edycji projektu, którego celem było zdobycie i doskonalenie przez osoby młode umiejętności, kompetencji społecznych ważnych na rynku pracy.

Przypominamy, że działania nakierowane były na angażowanie młodych odbiorców w aktywność społeczną, wolontariat, uaktywnienie tkwiących w każdym uczestniku predyspozycji i zdolności. To pozwoliło wyposażyć młode osoby w umiejętność wykorzystywania własnego potencjału zarówno na etapie przygotowywania się i wchodzenia na rynek pracy, jak i na różnych etapach rozwoju ich kariery edukacyjno-zawodowej. Uczestnicy projektu docenili sposób prowadzenia zajęć, wykorzystywane narzędzia, przestrzeń umożliwiającą pracę w grupie , swobodę wypowiadania się, ciekawe przykłady, dużo praktyki, wiedzy i zabawy. To był ogromny pocisk inspiracji! Bezcenne doświadczenie!

Dziękujemy!

Organizator: TOZCH w Chrzanowie i Międzynarodowe Centrum Partners Network.
Trenerzy, edukatorzy: Monika Urban, Joanna Pałubska, Bartosz Urban.
Koordynator, animator: Monika Kasprzyk-Jedynak